Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking szkół nauki jazdy w Lublinie

Utworzony przez fasfasf, 21 sierpnia 2009 r. o 18:17 Powrót do artykułu
sisi napisał:
Ja akurat pablo odradzam. Ciezko umowiac sie na regularne jazdy, bo caly czas maja zajete samochody(chyba, ze wpisujesz sie pare tygodni do przodu, a jesli zachorujesz lub cos ci wypadnie, to wtedy na kolejna jazde bywa, ze musisz czekac dwa tygodnie. Nie jezdzi sie caly czas z jednym instruktorem, tylko przerzucaja cie od jednego do drugiego przez co nie znaja twoich mocnych i slabych stron. Urywaja godziny po 10-15 minut. Jesli nie idzie ci dobrze, probuja zniechecac od robienia prawka. Robia wewnetrzny egzamin taki, jak ten wlasciwy z wordu, ktory jednakowo trudno zdac, a za kazdy placi sie 40 zl za 30 minut, bo jezdzi sie po dwie osoby zdajace na godzine - polowe godziny ma jedna, a polowe druga. Dbaja o ranking, a w du*** maja klienta, ktory jesli po pewnym czasie dobrze jezdzic nie umie, to juz go nie ucza, tylko prowadza polityke zniechcecania go do robienia tego prawka w tym osrodku, zeby przypadkiem rankingu im nie popsul? Nie wiem jak jest tam teraz, bo ja uczeszczalam tam jakis czas temu, ale z tego, czego ja doswiadczylam, to ten osrodek nadaje sie wylacznie dla tych, ktorzy umieja juz jezdzic lub tych, ktorzy maja do tego wordzony talent.
Ja również odradzam OSK Pablo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sisi napisał:
Ja akurat pablo odradzam. Ciezko umowiac sie na regularne jazdy, bo caly czas maja zajete samochody(chyba, ze wpisujesz sie pare tygodni do przodu, a jesli zachorujesz lub cos ci wypadnie, to wtedy na kolejna jazde bywa, ze musisz czekac dwa tygodnie. Nie jezdzi sie caly czas z jednym instruktorem, tylko przerzucaja cie od jednego do drugiego przez co nie znaja twoich mocnych i slabych stron. Urywaja godziny po 10-15 minut. Jesli nie idzie ci dobrze, probuja zniechecac od robienia prawka. Robia wewnetrzny egzamin taki, jak ten wlasciwy z wordu, ktory jednakowo trudno zdac, a za kazdy placi sie 40 zl za 30 minut, bo jezdzi sie po dwie osoby zdajace na godzine - polowe godziny ma jedna, a polowe druga. Dbaja o ranking, a w du*** maja klienta, ktory jesli po pewnym czasie dobrze jezdzic nie umie, to juz go nie ucza, tylko prowadza polityke zniechcecania go do robienia tego prawka w tym osrodku, zeby przypadkiem rankingu im nie popsul? Nie wiem jak jest tam teraz, bo ja uczeszczalam tam jakis czas temu, ale z tego, czego ja doswiadczylam, to ten osrodek nadaje sie wylacznie dla tych, ktorzy umieja juz jezdzic lub tych, ktorzy maja do tego wordzony talent.
Zgodzę się z tą opinią, W OSK PABLO DBAJĄ TYLKO O RANKING!!! Sekretarka nie chciała mi wydać tych dokumentów, żeby zapisać się do WORDU!!! MNIE RÓWNIEŻ PRÓBOWALI ZNIECHĘCIĆ, ALE NA SZCZĘŚCIE PRZENIOSŁAM SIĘ DO INNEGO OŚRODKA. OMIJAJCIE OSK PABLO W LUBLINIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sisi napisał:
Ja akurat pablo odradzam. Ciezko umowiac sie na regularne jazdy, bo caly czas maja zajete samochody(chyba, ze wpisujesz sie pare tygodni do przodu, a jesli zachorujesz lub cos ci wypadnie, to wtedy na kolejna jazde bywa, ze musisz czekac dwa tygodnie. Nie jezdzi sie caly czas z jednym instruktorem, tylko przerzucaja cie od jednego do drugiego przez co nie znaja twoich mocnych i slabych stron. Urywaja godziny po 10-15 minut. Jesli nie idzie ci dobrze, probuja zniechecac od robienia prawka. Robia wewnetrzny egzamin taki, jak ten wlasciwy z wordu, ktory jednakowo trudno zdac, a za kazdy placi sie 40 zl za 30 minut, bo jezdzi sie po dwie osoby zdajace na godzine - polowe godziny ma jedna, a polowe druga. Dbaja o ranking, a w du*** maja klienta, ktory jesli po pewnym czasie dobrze jezdzic nie umie, to juz go nie ucza, tylko prowadza polityke zniechcecania go do robienia tego prawka w tym osrodku, zeby przypadkiem rankingu im nie popsul? Nie wiem jak jest tam teraz, bo ja uczeszczalam tam jakis czas temu, ale z tego, czego ja doswiadczylam, to ten osrodek nadaje sie wylacznie dla tych, ktorzy umieja juz jezdzic lub tych, ktorzy maja do tego wordzony talent.
Zgodzę się z tą opinią, W OSK PABLO DBAJĄ TYLKO O RANKING!!! Sekretarka nie chciała mi wydać tych dokumentów, żeby zapisać się do WORDU!!! MNIE RÓWNIEŻ PRÓBOWALI ZNIECHĘCIĆ, ALE NA SZCZĘŚCIE PRZENIOSŁAM SIĘ DO INNEGO OŚRODKA. OMIJAJCIE OSK PABLO W LUBLINIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkałam w Lublinie jakiś czas, ale wyprowadziłam się do Warszawy i to była bardzo dobra decyzja. Byłam po studiach ( administracja). Pracę dostałam po miesiącu poszukiwań, teraz dodatkowo poszłam jeszcze na kurs administracji do Progresu żeby się podszkolić i naprawdę życie tu wygląda o wiele inaczej. Przede wszystkim wiem, że mam większe perspektywy w większym mieście. Lubię jego pęd i to, że żyje się tutaj szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też myślę o tym żeby jechać do jakiegoś większego miasta bo jednak tam są większe perspektywy. Jestem po studiach "finanse i rachunkowość" i też chciałabym iść na jakiś dłuższy kurs żeby jeszcze jeden dyplom zdobyć. Bo szkolenia to nie to samo, a studia jednak są bardzo drogie. Pracy jakiejś świetnej tutaj nie mam, w Warszawie jednak życie jest chyba zupełnie inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika napisał:
Zgodzę się z tą opinią, W OSK PABLO DBAJĄ TYLKO O RANKING!!! Sekretarka nie chciała mi wydać tych dokumentów, żeby zapisać się do WORDU!!! MNIE RÓWNIEŻ PRÓBOWALI ZNIECHĘCIĆ, ALE NA SZCZĘŚCIE PRZENIOSŁAM SIĘ DO INNEGO OŚRODKA. OMIJAJCIE OSK PABLO W LUBLINIE!!!
W tym przypadku to tylko powinnaś sie cieszyć ,ja pracuję w ośrodku w którym wew egzamin to parodia ,czyli w ostatniej godzinie jazd 30- wydaje się zaświadczenia bez względu czy się to komuś należy dać bo umie prowadzić bezpiecznie samochód,wynik tego to zaledwie 16% zdawalności .Do wszystkich rozgoryczonych kursantów którym się wydaje ,że w 30-godzin każdy!!!! się nauczy jeździć bzdura,jedni pojmą to ,drudzy niestety nie. Nie z każdej osoby da się zrobić kierowcę,tak jak z nie każdego śpiewaczkę szkoły powine wytłumaczyć i zarazem zrobić naturalny przesiew a nie wydawaĆ zaświadczenia osobom ,które po 30-godzinach nie potrafią osiągnąć min .podstaw bezpiecznego ruchu drogowego.Sekretarka nie ma tu nic do gadania to instruktor podpisuję się pod zaświadczeniem i to on później świeci oczami.Pani lub jak widać panią które jednego dnia smarują w internecie anonimowo rada: trzeba mieć trochę samokrytyki własnej ,może z pań i śpiewaczki mogą być ale kierowcami na razie nie,trzeba jeszcze się poszkolić nabrać wprawy a potem to sama przyjemność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sisi napisał:
Ja akurat pablo odradzam. Ciezko umowiac sie na regularne jazdy, bo caly czas maja zajete samochody(chyba, ze wpisujesz sie pare tygodni do przodu, a jesli zachorujesz lub cos ci wypadnie, to wtedy na kolejna jazde bywa, ze musisz czekac dwa tygodnie. Nie jezdzi sie caly czas z jednym instruktorem, tylko przerzucaja cie od jednego do drugiego przez co nie znaja twoich mocnych i slabych stron. Urywaja godziny po 10-15 minut. Jesli nie idzie ci dobrze, probuja zniechecac od robienia prawka. Robia wewnetrzny egzamin taki, jak ten wlasciwy z wordu, ktory jednakowo trudno zdac, a za kazdy placi sie 40 zl za 30 minut, bo jezdzi sie po dwie osoby zdajace na godzine - polowe godziny ma jedna, a polowe druga. Dbaja o ranking, a w du*** maja klienta, ktory jesli po pewnym czasie dobrze jezdzic nie umie, to juz go nie ucza, tylko prowadza polityke zniechcecania go do robienia tego prawka w tym osrodku, zeby przypadkiem rankingu im nie popsul? Nie wiem jak jest tam teraz, bo ja uczeszczalam tam jakis czas temu, ale z tego, czego ja doswiadczylam, to ten osrodek nadaje sie wylacznie dla tych, ktorzy umieja juz jezdzic lub tych, ktorzy maja do tego wordzony talent.
Właśnie rozglądam się za szkołą jazdy, gdzie po ukończeniu kursu będzie najłatwiej zdać mi egzamin państwowy na kat. B. Zastanawiam się właśnie nad Pablo, co do Twojej wypowiedzi: patrząc na na daty dodania postów, w krótkich odstępach czasu, ośmielę się stwierdzić że zapewne są pisane z jednego komputera i przez jedną osobę, która zapewne nie zdała wyżej opisanego egzaminu wewnętrznego, albo coś jej nie wychodziło na jazdach. Co do egzaminu, jest to w nielicznych szkołach, a dla potencjalnego kierowcy jest to przedsmak tego co czeka go w Wordzie A Ty zapewne jesteś osobą, bez tzw. zacięcia do jazdy, czyli pewnie po tych przepisowych 30 godzinach, nadal nie umiesz podstawowych manewrów. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robię właśnie kurs w szkole Pablo ,którą tu tak opisujecie i powiem szczerze ,że z tego co opisujecie nie wiele się zgadza,może jest jeszcze inna szkoła ,która tak samo się nazywa?.CO do skracania zajęć bzdura,co do nie uczenia i omawiania bzdura,do czepiania się jeśli ktoś nie umie czegoś ,bzdura Ja na prawdę jestem zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiem twierdzić, że te wszystkie opinie "chwalące" OSK Pablo piszą sami właściciele tegoż ośrodka. hmm... czego się nie robi żeby zdobyć klienta prawda? żałosne !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szerze,nie polecam Formuły L zawiodłam się,w biurze bajzel z jazdami,spóźnienia instruktorów,szkoda ,że się dałam zwieść.Może kiedyś się starali ,teraz to robią aby więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytając wasze posty, czuje że kłócą się 2 osoby, jedna po stronie pablo, druga przeciwko. Wiadomo że nie każda szkoła jest idealna, ale dużo zależy od ludzi, niektórzy zlewają sobie lekcje, to zapewne instruktor odwdzięczy się tym samym, zaiste. Nie widzę sensu, kłócenia się która szkoła jest lepsza, bo każda uczy inaczej, oraz każdy instruktor ma swój indywidualny program nauczania, który chyba zmienia zależnie od predyspozycji kursanta, albo jej braku. A trzeba być naprawdę zdolnym, żeby po tych 30 godzinach, a nawet 40 nie opanować samochodu i podstawowych manewrów, ale powiedzmy sobie szczerze, nie każdy jest tutaj kierowcą, a patrząc na zachowanie niektórych kierowców na drogach, to aż żal tyłek ściska. Zapewne 3/4 osób takich, co oblewają egzaminy, żeby się dowartościować wbijają tutaj na forum, żeby pożalić tyłek, jaka to szkoła jest zła, zamiast wziąć się w garść i przyłożyć się do nauki jazdy, czółko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy tu sami geniusze jazdy...Potomkowie Senny.Chyba żyję w innym Lublinie gdzie mnóstwo moich znajomych zdawało po 5-6 razy i wielu do dzisiaj nie zdało.A ci co zdali jeżdżą bezwypadkowo i nie świrują że zjedli wszystkie rozumy tego świata za kierownicą.Dlatego nie załamujcie się,często to kwestia psychiki i szczęścia.Ze swojej strony polecam OSK Osiemnaście:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie kończę zajęcia praktyczne w OSK Piotr na Lotniczej 3 i przede mną praktyka. Czy możecie polecić mi jakiegoś konkretnego instruktora w tej szkole, który nauczy mnie dobrze jeździć? Dodam, że nigdy wcześniej nie próbowałam jeździć samochodem. Jak wyglądają zajęcia praktyczne w tym ośrodku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, o czyście kończe teraz teorię i przede mną jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam OSK Anwald na miasteczku akademickim UMCS. Indywidualne podejście, nie ma problemu z zapisywaniem na jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam OSK Anwald na miasteczku akademickim UMCS. Indywidualne podejście, nie ma problemu z zapisywaniem na jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty chyba jesteś kolesiem tego Sawickiego ze tak piszesz!!!!!!to jest imbecyl i deb*** on wogóle nie potrafi nauczyć kogokolwiek jeżdzić.to jest kretyn i tyle. Delta nigdy więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Właśnie kończę zajęcia praktyczne w OSK Piotr na Lotniczej 3 i przede mną praktyka. Czy możecie polecić mi jakiegoś konkretnego instruktora w tej szkole, który nauczy mnie dobrze jeździć? Dodam, że nigdy wcześniej nie próbowałam jeździć samochodem. Jak wyglądają zajęcia praktyczne w tym ośrodku?
Ja też w osk piotr na lotniczej z grupona robię kurs. I co z tymi jazdami? Jak to u nich wygląda? Do kogo warto się zapisać? Do jakiegoś konkretnego instruktora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
instruktor napisał:
barana nikt nie nauczy jeżdzić ani śpiewać i nie kazdy moze być kierowcą.Takie osoby nie powinny nigdy siadac za kierownicę.liczą sie przedewszystkim predyspozycje.Tak samo paniusie po pięćdziesiątce ,powinny siedzieć w domu a nie pchać sie na kurs,a potem płaczą bo im nie wychodzi.
Z całym szacunkiem, ale ktos kto wypisuje takie rzeczy nigdy nie powinien byc instruktorem. Nie chce sie rozpisywac, ale nie jestes instruktorem z powołania. Prawdopodobnie jestes facetem i masz ok 30 lat Zgadzam sie ze są lepsi i gorsi kursanci.Ale przy dobrej woli i cierpliwosci 99 procent z nich można nauczyc. A co masz do kobiet po 50-tce? Ogólnie wiadomo ze kobiety są zdecydowanie lepszymi kierowcami od mężczyzn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...